Aşçılık

Eğitimin Konusu: 

Aşçılık Online Eğitim

Eğitimin İçeriği:

 Yemek yapmak bir sanattır. Yemek yenen her başarılı restoranın mutfağında mutlaka başarılı bir aşçının dokunuşları mevcuttur. Aşçılık sertifika programı, aşçılığı profesyonel bir meslek olarak gören, uluslararası bir kariyer olarak kabul eden kişiler ve tüm mutfak sevdalılarına yönelik bir programdır. Aşçılığı mesleğe dönüştürmek isteyenler, kendi işletmesini veya kendi mutfağını profesyonel bir şef bilinci ile yönetmek isteyenler için olan bu program uluslararası temel aşçılık eğitimini inovatif (geliştirici ve keşfedici) teknikler ile adaylara kazandırma ilkesiyle hazırlanmıştır.  Bu eğitim amacı; sadece yemek yapan değil aynı zamanda mutfak hakkında bilinçli çalışanlar yetişmesine katkıda bulunmak ve aşçılık alanında kariyer yapmak isteyen kişilere fayda sağlamaktır.

Katılım Şartları: 

16 yaş ve üzeri herkesin katılım sağlayabildiği, internet üzerinden uzaktan eğitim yöntemi ile "e-eğitim & e-öğrenme" şeklinde, kişisel ve mesleki gelişim programımıza web sitemiz üzerinden kayıt olabilirsiniz. Sistemi üzerinden erişilebilen PDF formatındaki ders kitaplarından ve internet ortamında verilen hizmetlerden yararlanarak sertifika sınavlarına hazırlanabileceklerdir.

Sertifika Hakkında:

Eğitim sonunda online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere Temel Aşçılık Belgesi (sertifikası) verilmektedir.

Eğitmenler Hakkında:

 Ekte gönderildi

          

Belgelendirme Hakkında:

Haliç Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika verilecektir. 

 Tüm derslere giren öğrenciler programa ait ''Sertifika'' almaya hak kazanacaklardır öğrenciler başarısız oldukları dersleri izleyen sertifika döneminde kayıt yenileme yaptırarak tekrar tamamlayabilecektir. Ders kayıt tarihinden itibaren 2 ay içinde sertifika sınavına girmek zorundadır.

Eğitim Süresi:

2 Aylık süre sonunda sertifika verilecektir.

Eğitim Yeri:

Haliç Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi Online Eğitim Platformu

Eğitim Fiyatı: 1000 ( KDV dahildir.)

BAŞVURU YAP