Images-loading

Okan Yılmaz

Okan Yılmaz

Okan Yılmaz

1973 yılında İstanbul’da doğan Okan Yılmaz New York Eyalet Üniversitesi “University at Stony Brook” ’ta Ekonomi eğitimi almış, mezuniyet sonrası 1 yıl Amerika’da kalarak Perakende alanında çalışmıştır.Sonrasında Türkiye’ye dönmüş Yıldız Teknik Üniversitesinde İnsan Kaynakları Eğitimi almıştır. 1991 yılında başlayan ve 26 yıldır devam eden profesyonel iş yaşamında;

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. – Hazine

Yurtiçi Kargo A.Ş. – İnsan Kaynakları – Eğitim Bölge Müdür Yardımcısı

Fatto Giyim A.Ş. – İnsan Kaynakları Müdürü

Diasa – İnsan Kaynakları Müdürü

Balnak Logistics – İnsan Kaynakları Direktörü,

Bonny Food – İnsan Kaynakları -Tedarik Zinciri ve Franchise  –  Satış Direktörü,

Turkaş Genel Müdür Yardımcısı ( İnsan Kaynakları _ İdari İşler-Satınalma- Satış),

Lİve Consulting & Academy – Genel Müdür Yardımcısı,

hepsiburada.com – İnsan Kaynakları Müdürü görevlerinde bulunmuştur.
Uzmanlık alanları Stratejik İnsan Kaynakları, Koçluk, Eğitim Yönetimi, Satış, Tedarik Zinciri Yönetimidir. Bu alanlarda Liderlik Programları, Yetenek Yönetimi, Bayi Yönetimi, Organizasyonel Gelişim, Geniş Ekip Yönetimi çalışmalarında bulunmuş, çok sayıda Seçme -Yerleştirme süreci ve işe alım gerçekleştirmiştir. İyi düzeyde İngilizce okuma, konuşma, yazma, bilgisine sahiptir.

ICF Koçluk sertifikasına sahiptir. Profesyonel Koçluk yapmaktadır. Yönetici Koçluğu – Takım Koçluğu – Öğrenci Koçluğu – Mülakat Koçluğu ve Kariyer Koçluğu alanlarında uzmanlaşmıştır.

Live Consulting & Academy de muhtelif sektörlerde kurum ve firmalara Satış – İletişim Liderlik – Performans – İnovasyon – Zaman / Toplantı / Çatışma Yönetimi -Değerler –Müşteri İlişkileri -Şikayet Yönetimi Koçluk konularında eğitimler vermiş, danışmanlık ve koçluk hizmetleri gerçekleştirmiştir.

Aynı zamanda Aydın Üniversitesi’nde (SEM) Koçluk eğitimleri vermektedir.