KIDS ACADEMY

BAŞVURU FORMU


Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz
Lütfen sizinle iletişime geçebileceğimiz geçerli bir mail adresi giriniz.
Lütfen sizinle iletişime geçebileceğimiz geçerli bir telefon numarası giriniz.
captcha captcha

Formunuz Kaydediliyor... Lütfen bekleyiniz.

KIDS ACADEMY PROGRAMININ AMACI

Haliç Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi olarak, 7-12 yaş aralığındaki öğrencilere yönelik hazırlamış olduğumuz KIDS ACADEMY ile çocuklarımızın zevkli ve eğlenceli bir eğitim almasını hedefliyoruz. KIDS ACADEMY paketinin içinde İNGİLİZCE, PSİKODRAMA ATÖLYESİ, AŞÇILIK, JİMNASTİK ve DRONE ATÖLYESİ eğitimleri mevcuttur. Okul dönemiyle paralel doğrultuda ilerleyecek olan eğitimimiz hafta sonları gerçekleşecek ve toplamda 150 saatten oluşacaktır.

KIDS ACADEMY PROGRAMININ İÇERİĞİ

  • İNGİLİZCE

Öğrencilerin okul hayatlarında zorlandıkları ve sadece müfredat eşliğinde ilerleyen dil eğitimleri KIDS ACADEMY ile daha zevkli ve eğlenceli bir hal alacak. Öğrenciler temel eğitimi almakla birlikte ilerleyen seviyelerde konuşmaya başlayacaklar. KIDS ACADEMY öğrencilere İngilizceyi uzman kadromuzla çok sevdirecek ve onlara yabancı dilin ne kadar önemli olduğunu vurgulayacak. Tabi alanında uzman hocalarımız bunları öğrencilere onların anlayacağı şekilde ve sevdirerek aşılayacak.

  • PSİKODRAMA ATÖLYESİ

Çocuklar olaylara yada durumlara karşı genelde içlerinden geldiği gibi davranırlar. Ama çocukluk çok hızlı değişimlerin yaşandığı bir dönem olduğu için kırılmaya da en açık zaman bu dönemler olur. İşte bu zamanlarda çocuk ve aile profesyonel desteğe ihtiyaç duyabilirler.

KIDS ACADEMY paketinde yer alan Psikodrama Atölyesinde çocuklar karşılaştıkları yada karşılaşabilecekleri sorunlara yaklaşımlarını, onların korku ve kaygılarını ortadan kaldıracak şekilde destek alırlar. Psikodrama Atölyesi çocukların korku ve kaygılarını oyunlar ve masallar eşliğinde ortaya koyabilmeleri ve üzerinde çözüm bulabilmeleri için birer araç olacaktır.

  • AŞÇILIK

KIDS ACADEMY olarak çocukların yaratıcılıklarını mutfak alanında sergilemeleri için onlara Aşçılık eğitimi ile destekleyeceğiz. Mutfakta yer alacak çocuklar diledikleri ürünleri şefimiz ve yardımcısı eşliğinde onlar için hazırlanan kep ve önlüklerini giyerek gerçekleştirecekler. Yaptıkları ürünleri afiyetle tadabilecek ve dilerlerse ailelerine hediye edebilecekler. Mutfakta çocuklar hiçbir kesici alet kullanmayacak olup eğitime bir ebeveyni ile de katılabilecekler. Bu eğitim çok zevkli ve eğlenceli olacak J

  • JİMNASTİK

KIDS ACADEMY olarak çocukların ve ailelerinin spor bilinci edinmelerini ve bu doğrultuda çok gecikmeden harekete geçmelerini tavsiye ediyoruz. Jimnastik ile çocuklara öncelikle spor yapma kültürünü aşılayıp, daha sonra onlara en doğru aktivitelerin yapılması için bilinçli bir tercih imkanı sunacağız. Jimnastik hem kız hem de erkek çocuklara hitap eden, onların fiziksel ve ruhsal gelişimi sağlayan olimpik bir branştır. Jimnastik eğitimi akademik kariyere sahip eğitmenler eşliğinde çocukların fiziksel yeteneklerini gözlemleyerek verilecektir.

  • DRONE ATÖLYESİ

Günümüzde artık hemen hemen her alanda kullanılan İnsansız Hava Araçları (İHA-DRONE) çocuklar için eğlenceli bir aktivite olmakla birlikte onların el-göz koordinasyonunun gelişimine takviyede bulunan, bilim ve teknolojiye olan meraklarını artıran oldukça eğitici bir rol üstlenmektedir.

EĞİTİM SÜRESİ: 150 SAAT

EĞİTİM TARİHİ: 01.10.2022

Sertifika Hakkında: Rektörlük Onaylı ve E-Devlet'te Sorgulanabilen Eğitim Sertifikası

Eğitim Yeri: Güzeltepe Mahallesi, 15 Temmuz Şehitleri Caddesi, No: 14/12 34060 Eyüpsultan - İSTANBUL

Ödeme Bilgileri:

  • Kredi Kartına Taksit İmkânı
  • Banka EFT veya Havale,

Banka Hesap Numarası:

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

Vakıflar bankası –Mercan Şubesi

HESAP NO: 15800 7302151097

IBAN NUMARAMIZ: TR980001500158007302151097

Eğitim Detayları Hakkında:

Haliç Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

0533 702 44 69 / 0212 924 24 44, Dahili: 3036

sem@halic.edu.tr